קורסים | ISRAEL DRONE ORGANIZATIO

הקורסים שלנו

לפי חוק הטיס ורשות התעופה יש חובה לכל מטיס רב להב, להטיס תחת מפעיל אווירי. 

בארגון הישראלי לרב להב ניתן לעבור קורסים להטסת רחפנים באופן מקצועי, בטוח וחוקי ובכך להיות תחת מפעיל אווירי, שניתן לנו באישור רשות התעופה, ולהשתייך לארגון

כחלק מהארגון אתם נהנים מהטבות והנחות, לדוגמא, שרותי מעבדה בחינם, עזרה וייעוץ ברכישת רחפן וכו׳.

לרשותכם כמה אפשרויות להצטרפות, בחרו את המסלול הנוח והנכון ביותר בשבילכם:​​

קורס זה משמש כמטרה לסייע ולהבטיח שמשתמשי הרב להב בישראל יוכלו להיות מעודכנים בכל המידע הדרוש כדי להפעיל בבטחה ובאופן חוקי את הרב להב, מבלי לסכן אחרים ומבלי לעבור על החוק מאי-ידיעה. 

הטסת רב להב לצרכי פנאי וספורט אינה מצריכה רישיון אלא יש להיות תחת מפעיל אווירי. 

קורס זה מיועד לכל משתמשי הרב להב (רחפנים) הפרטיים המשתמשים ברחפן לצרכים אישיים. הקורס יפגיש את המשתתפים עם עולם מרתק בשילוב של ביצוע בשטח עם הרצאות ושיעורים עיוניים.

הקורס מיועד לכל מי שרוצה ללמוד כיצד להטיס רחפן בצורה מסודרת וחוקית כתחביב ופנאי בהטסת רחפן.

לאחר סיום ההכשרה המפעיל יהיה מסוגל להפעיל רחפן באופן בטוח ומקצועי ויקבל תעודה למטיס מוסמך ברב להב לצרכי פנאי וספורט מטעם הארגון הישראלי לרב להב.

הקורס משלב מחולל מבחנים אינטרנטי מתקדם וחכם ללמידה אפקטיבית של החומר העיוני למבחן של רשות התעופה עם זאת, הקורס כולל גם הכשרה מעשית בליווי מלא של מדריך מוסמך מרושיין מתחילת הקורס ועד להוצאת רישיון הרחפן.

ההדרכה כוללת הדרכה מקצועית ועיונית באמצעות האינטרנט, במחולל מבחנים, עם סיוע של מדריך מאושר על ידי רשות התעופה האזרחית, הכולל לימודי תיאוריה 

והדרכה מעשית בשטח בשיתוך מדריכים, ביחס אחד לאחד.

בסוף הקורס החניך יעבור הדרכה מעשית על הרחפן ולאחר שיעבור את התיאוריה ברת"א יוסמך לקבלת רישיון מטיס רחפן מסחרי עד 4 ק"ג.

  • קורסים והכשרות ברחפנים לילדים ונוער במסגרות החינוך​

הארגון הישראלי לרב להב פיתח קורסים והכשרות מקצועיות לתחום הרחפנים במוסדות חינוך לילדים ונערים במסגרות חינוכיות למשל, קורסים לפני גיוס, חוגים וימי כיף לילדים. 
כיום, הקורסים שלנו מועברים במתנסים ויחידות לקידום נוער ברחבי הארץ.

הקורס מיועד עבור צלמים, מודדים, אנימטורים, מטיסי רחפנים (צלמי רחפנים) ארכיטקטים, מודליסטים של עיצוב פנים וכו׳, שרוצים להצעיד את העסק שלהם אל הקדמה ולהטמיע את טכנולוגיית המידול המתקדמת ביותר.​

הקורס יעניק למשתתף ידע בהפעלת רחפן לצרכי מידול ותיעוד תלת מימדי באמצעות  רחפן ותוכנות יעודיות.

במהלך הקורס נלמד על תוכנות למיפוי ומידול בתלת מימד המתקדמות בתחום, מה המאפיינים הטובים ביותר לצילום זווית צמצם, תריס, מהירות הטיסה, שימוש בעוגנים GCP וכמותם. בנוסף נלמד כיצד לבנות מודל תלת ממד, אורתופוטו Orthophoto קבצי גבהים DEM דוחות ועוד.

המדריכים של הארגון הישראלי לרב להב הינם מרושיינים של רשות התעופה האזרחית המתמקצעים בתחום החקלאות והפוטוגרמטריה, בעלי נסיון עשיר ומוסמכים בינלאומיים כאנשי מקצוע בתחומם.

בקורס המדריכים של הארגון הישראלי לרב להב, המאושר עי" רשות התעופה האזרחית, רת״א, אנו נכשיר אתכם ונעניק לכם את הידע המקצועי הנדרש בתחום המעשי, הטכני והעיוני. בסוף הקורס, תקבלו את כל הכלים הדרושים מהארגון, על מנת שתוכלו להעביר הדרכות פרטיות בכדי להכשיר תלמידים להפעלה תחת מפעיל אווירי ואף תזכו להעשיר את הידע שלכם בתחום התעופה ובפרט בתחום הרב להב.

כל תלמיד שתכשירו יירשם למפעיל מבצעי ויקבל תעודה רשמית מהארגון הישראלי לרב להב, המעידה שהוא מטיס תחת מפעיל מבצעי לפי חוק הטיס.

לקבלת מידע ועדכונים לאימייל

סניפים

יד חרוצים 27,נתניה

שדרות התמרים 55, אילת

יחזקאל רבינזון 10, פתח תקווה

יצירת קשר

052-507-6677

office@icd.org.il

כל הזכויות שמורות לארגון הישראלי לרב להב. עוצב ע״י יובל בן שבת

הארגון הישראלי לרב להב - בית הספר הארצי לרחפנים חל"צ בע"מ

  • whatapp icon
  • Black YouTube Icon
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram